Pasniedzēji

Alekss Leščinskis (Ģitāra, skaņu režisūra) 

Kopš visagrākā vecuma Alekss parādīja interesi par mūziku. Agros gados tas izpaudās vēlmē pastāvīgi dziedāt, sacerēt un rīkot koncertus vecākiem. Pēc tam Alekss iestājās Emīla Dārziņa mūzikas skolas “Vijoles” klasē. Pēc pāris gadiem apmācības nācās pārtraukt, bet mīlestība pret stīgām un pret mūziku tikai pieauga. 13 gadu vecumā Alekss sāka mēģināt spēlēt iemīļotās dziesmas uz lielas vectēva ģitāras ar interneta palīdzību un saskārās ar lielu skaitu aspektu, turpmāk – 15 gados tika nolemts apgūt elektroģitāru un roka stilu. Pabeidzot skolu Alekss iestājās mūzikas akadēmijas klasē “Džeza ģitāra – pedagoģija”. Katram skolēŗnam Alekss atrod individuālu pieeju, jo katrs cilvēks attīstās savā personīgajā tempā un tāpēc nevar visus mācīt vienādi. Repertuārā obligāts materiāls ir klasiskā ģitāra, blūzs, rok-n-rols, džezs. Tehniskā apmācību puse ir roku pozīciju apguve, grifa nošu, harmonijas, akordu un mūz. Teorijaa zināšanas. Improvizācijas apmācība uz instrumenta. Alekss ir piedalījies lielā skaitā muzikālu projektu un koncertu, kā arī raksta autora mūziku.

Nadežda Jermaka (Vokāls)

 “Lai nonāktu pie mērķa – ir jāiet”.

Nadeždai kopš agras bērnības patika dziedāt un uzstāties uz skatuves. 8 gados viņa centās pierunāt vecākus atdot viņu mūzikas skolā, lai iemācītos akompanēt sev. Pēc Rīgas mūzikas skolas pabeigšanas Klasiskajā ģimnāzijā sāka nodarboties teātra studijā. Tad arī parādījās sapnis kļūt par mūzikas teātra aktrisi. 2005.gadā iestājas GITIS fakultātē ”mūzikas teātra aktieris”, Romāna Viktjuka kursā un to pabeidza. Daudzu Latvijas vokālo konkursu laureāte. Kopš 2015.gada pasniedz vokālu bērniem. Izpilda galveno lomu Riamonda Paula mūziklā “Dāmu paradīze” (Denīze Bodjū), dzied galveno sieviešu lomu I.Kalmana operetē ”Mistera Х noslēpums” uz Daugavpils teātra skatuves. Tāpat ir neatkarīgā teātra “DOMINO” aktrise. Galvenais, darīt visu ar prieku un centību, tad obligāti viss izdosies!

Marina Vitova (Mūzikālā attistība pašiem mazākiem)   

Mūzika ir mans vislabākais draugs. Tā ir blakus vienmēr un visur.

Ar mūziku Marina sāka nodarboties 6 gadu vecumā. Pabeidza mūzikas skolas klavierklasi. Pēc tam iestājās Rīgas pedagoģijas akadēmijā, kur pabeidza kora diriģenta specialitāti. Tāpat viņa dzied vienā no Latvijas labākajiem sieviešu koriem (Balta).

Savu pedagoģisko darbību uzsāka Rīgas 88. vidusskolā.

Dotajā jomā atdod lielu priekšroku darbam ar bērniem, jo pat pieaugušajiem ir ko pamācīties no maziem bērniem.

“Viss sākas no mazumiņa. Pat vistalantīgākais komponists kādreiz ir bijis mazs un sācis spert pirmos soļus mūzikā. Man patīk dalīties ar zināšanām, mācīt un vadīt. Kas zina, varbūt man blakus atrodas nākamais mūzikas ģēnijs!”.

Vitālijs Korabeļņikovs

Devīze: Vienmēr uz priekšu!


Muzikālās studijas “ANIMA” dibinātājs un vadītājs.

Jurija Spigina pianistu džeza konkursa laureāts.

Mācījās Vācijā, Freisburgā Pedagoģiskā akadēmijā  pēc klases – „Populāras un džeza  mūzikas pasniedzējs”.  Pabeidza skaņas režisoru kursus. Ir vēl divas augstākās izglītības:  IT tehnologi un muzikālā. Virtuozs aranžētājs, komponists, solfedžo pasniedzējs, improvizācijas mags, bērnu svētku, korporatīvu tusiņu, kāzu vadītājs. Bagāta pasniegšanas pieredze. Spēj atrast pieeju jebkuram skolniekam, tajā pašā laikā prasīgs un neatlaidīgs. Ja Jūs atnācāt mācīties, vērsieties tam uz visiem simts procentiem. Lai radītu, vajag būt atvērtam cilvēkam, pozitīvam, labam, jautram un dzīvespriecīgam, tad tu varēsi, pat lietus lāsē, izdzirdēt savas sirds melodiju, mīlestības un laimes melodiju! Tieši tas viņam palīdz būt tam, kas viņš ir. Studija ir radīta un atvērta visiem, kam dzied dvēsele, tiem, kas meklē sevi, kas grib, lai viņu redzēja un sadzirdēja! Nāciet un mēs palīdzēsim Jums izpaust sevi caur mūziku!

Viktorija Trofimova (klavieres)

 

Devīze: māksla dod cilvēkam iespēju atklāt sev pasauli no jaunajām pusēm, labāk to izjūst.

No bērnības aizrāvās ar mūziku: 4 gadu vecumā sāka mācīties klavierspēli, līdz 11 gadiem dziedāja skolas vokālajā studijā. Pabeidza Daugavpils Staņislava Broka Mūzikas vidusskolu. Šobrīd ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas studente. Ir vietējo un starptautisko konkursu laureāts. Aktīvi piedalās meistarklasēs un koncertos. Mīl ne tikai klasiku, bet arī džezu. Iedvesmu atrod dažādos avotos, gan literatūrā, gan cilvēkos, gan dabā.

Leonards Vīksne (sitamie instrumenti)

Ar mūziku, dejām un skatuves mākslām sāka nodarboties 4 gadu vecumā. Viņš pabeidza Tukuma Mūzikas skolu pēc klarnetes klases. Arī strādāja divos Tukuma pūšaminstrumentu orķestros kā klarnetists un kā sitamo instrumentu muzikants. Strādāja vairākos klasiskajos un džeza ansambļos. Patstāvīgi sāka nodarboties ar sitamajiem insrumentiem, vēlāk pārkvalificējās par bundzinieku un nodarbojas ar šo mākslu jau 8 gadus. Strādāja/mācījās ar tādiem māksliniekiem, kā : Bermudu Divstūris, Griffi Band, Jakovs Rafaļsons, Tamāra Eke, Māris Pūris, Guna Kaše un Annija Ķesele, Krišjānis Bremšs, Leons Čivlis, Intars Kleinhofs, Zane Teikmane, Juris Poga, Peters Erskine un Regīna Kaupudža. Darbs balstās uz eksperimentālo metodiku, kurā apvienoti steps un sitamo instumentu spēle, kas labvelīgi ietekmē izglītojamo motivāciju un interesi. Par sava darba pamatmērķi Leonārds uzskata ne tikai tehnisko, bet arī bundzinieku iesācēju muzikālo iemaņu attīstību, izmantojot kā vecās, tā arī jaunās skolas metodes.

Viktorija Pimenova (Vokāls)

Viktorija vēl bērnībā nolēma saistīt savu dzīvi ar mūziku. Šim mērķim viņa iestājās mūzikas skolas klavierklasē, vokālā vēsture sākās ar akadēmiskokori. 13 gados Viktorija sāka apmeklēt populārā vokāla nodarbības, kur vienmēr no malas vēroja pedagoga darbu. Pabeidzot skolu un iestājotiesRīgas pedagoģijas akadēmijas populārā-džeza vokāla nodaļā, viņa stingri saprata, ka dzīvē grib nodarboties ar vokāla pasniegšanu un dalīties ar savām zināšanām ar saviem skolēniem. Latvijas un starptautisko konkursu laureāte, pārstāvējusi Latviju festivālā “Krievu dziesma” Maskavā 2010.gadā.

Krišjānis Brēmšs (sitamie instrumenti)

Krišjānis bungas sāka spēlēt divpadsmit gados, bet interese par mūziku bija radusies jau pirms tam. Bungu spēles pamatus apguva pie Tāļa Gžibovska, sākumā četrus gadus mācoties privāti, vēlāk Rigas Doma Kora skolā džeza nodaļā. Pēc RDKs beigšanas iestājās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā un turpināja studijas pie Arta Oruba un Kaspara Kurdeko. Šajā laikā Krišjāņa aktīvā darbība noveda pie sadarbības ar tādām grupām kā Soulpix, Irving Ark, Ezeri, Bunch of Gentlemen, Dandelion Wine, City Jazz Big Band, Jazzatomy, Black Apple Market, Splendid Trio, Urban Quartet, un tādiem māksliniekiem kā Renārs Kaupers, Daumants Kalniņš, Kristīne Prauliņa, Ieva Kerēvica, Jānis Stībelis, kā arī guvis pieredzi spēlējot Dailes teātrī un Latvijas Nacionālajā teātrī. Paralēli aktīvai koncertdarbībai un studijām Krišjānis ir arī atradis laiku paplašināt savas zināšanas apmeklējot pasaules slavenu mūziķu meistarklases Saulkrasti Jazz un Rīgas ritmi ietvaros pie tādiem mūziķiem kā Billy Hart, JoJo Mayer, Dave Weckl, Wolfgang Haffner, Lenny White, Steve Smith, Eric Moore, John Riley, Peter Erskine, Antonio Sanchez, Robert Glasper, Victor Wooten, James Morrison u.c. Šobrīd Кrišjānis turpina palašināt savu muzikālo redzes loku patstāvīgi, spēlējot vairākos projektos visdažādākā stila mūziku.

 

Valerijs Morozs (klasiskā ģitāra)

Mūzika pavadīja Valēriju no pašas agras bērnības. Viņa tēvs lieliski spēlēja harmoniku un akordeonu.  Tādēļ mūzikas skolu viņš pabeidza pēc akordeona klases.  Bet, kad 1981. gadā duetā ar partneri uzvarēja akordeona spēlētaju zonālajā konkursā, tad nolēma saistīt savu dzīvi ar mūziku.  Viņš stājas Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolā kora diriģēšanas nodaļā. Šeit viņa muzikālas zināšanas un iespējas butiski paplašinājās. Viņš apgūst klavierspēli un pūšaminstrumentu spēli(trompete, baritons, alts, trambons) un spēlē ne tikai pūtēju orķestrī, bet arī vokāli instrumentālajā grupā. Tur viņš veiksmīgi iepazīst sevi kā vokālists.  Bet par galveno viņa pieķeršanos un mīlestību kļūst klasiskā gītāra. Diemžēl, mazajās pilsētiņās tolaik nebija ģitārspēles apmācības klašu, tāpēc Valērijs patstāvīgi un rūpīgi apguva šo instrumentu.  Un beidzot, viņš satiek savu brīnišķīgo diplomētu pedagogu Aiju Tomass, ar lielisku Pēterburgas skolas izglītību. Viņa atklāja Valērijam visus šī burvīgā instrumenta meistarības smalkumus.  Un tagad Valērijs ar lielāku prieku un iedvesmu nodod šīs zināšanas saviem skolniekiem, tāpat kā viņš iemīlējušajiem klasisko ģitāru.  Valērija kā mūzikas pedagoga pedagoģiskais stāžs sākās 1987. gadā.  1994. gadā Valērijs veiksmīgi beidz Daugavpils muzikāli pedagoģisko universitāti.  Tikai pēdējo 6 gadu aktīvas pedagoģiskās darbības laikā pēc klasiskās ģitāras klases, caur Valērija rokām izgāja vairāk nekā 200 izglītojamo, kā pieaugušo, tā bērnu.  Inteliģents, izglītots, mierīgs, viņš atrod „atslēdziņu” jebkuram savam skolniekam, kurš īsti vēlas iepazīt tādu brīnišķīgo instrumentu, kā ģitāra.  Sapņiem jāpiepildās!

 

Tatjana Kalniņa (Administrātors, vijole)

Tatjana Kalniņa ar izcilību ir beigusi Maskavas valsts Mūzikas akadēmiju,profesores D. Kalaškovas vijoles klasi.Piedalījusies meistarklasēs Vācijā,Minhenē pie profesora G.Jasiņavska.
Tatjana Kalniņa ir bijusi mūziķe Maskavas Gnesenas kamerorķestrī A.Podgorņa vadība.
Maskavas Filharmoniskajā orķestrī J.Simonova vadība.
Liepājas simfoniskajā orķestrī I.Rešņa vadībā.
Piedalījusies programmās ar LNSO orķestri.
Tatjana Kalniņa var nostādīt rokas,kā iesācējiem,tā arī koriģēt un sagatavot  pieredzējušus mūziķus.
Var sagatavot audzēkņus iestājeksāmeniem skolai,koncertiem un konkursiem.
Vienmēr tiek uzklausītas audzēkņu vēlmes un ņemot vērā, iespējas tās tiek realizētas.
Strādā labākajās Krievijas vijoles skolas tradīcijas!

Share in
Komentāri no Feisbuka

1 комментарий к "Pasniedzēji"

Komentāri

* Jūsu ē-pasts netiks publicēts.
Jūs varat izmantot HTML tagus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>