Pasniedzēji

Rīgas filiāleJelgavas filiāle

Alekss Leščinskis (Ģitāra, skaņu režisūra) 

Kopš visagrākā vecuma Alekss parādīja interesi par mūziku. Agros gados tas izpaudās vēlmē pastāvīgi dziedāt, sacerēt un rīkot koncertus vecākiem. Pēc tam Alekss iestājās Emīla Dārziņa mūzikas skolas “Vijoles” klasē. Pēc pāris gadiem apmācības nācās pārtraukt, bet mīlestība pret stīgām un pret mūziku tikai pieauga. 13 gadu vecumā Alekss sāka mēģināt spēlēt iemīļotās dziesmas uz lielas vectēva ģitāras ar interneta palīdzību un saskārās ar lielu skaitu aspektu, turpmāk – 15 gados tika nolemts apgūt elektroģitāru un roka stilu. Pabeidzot skolu Alekss iestājās mūzikas akadēmijas klasē “Džeza ģitāra – pedagoģija”. Katram skolēŗnam Alekss atrod individuālu pieeju, jo katrs cilvēks attīstās savā personīgajā tempā un tāpēc nevar visus mācīt vienādi. Repertuārā obligāts materiāls ir klasiskā ģitāra, blūzs, rok-n-rols, džezs. Tehniskā apmācību puse ir roku pozīciju apguve, grifa nošu, harmonijas, akordu un mūz. Teorijaa zināšanas. Improvizācijas apmācība uz instrumenta. Alekss ir piedalījies lielā skaitā muzikālu projektu un koncertu, kā arī raksta autora mūziku.

 

Vitālijs Korabeļņikovs

Devīze: Vienmēr uz priekšu!


Muzikālās studijas “ANIMA” dibinātājs un vadītājs.

Jurija Spigina pianistu džeza konkursa laureāts.

Mācījās Vācijā, Freisburgā Pedagoģiskā akadēmijā  pēc klases – „Populāras un džeza  mūzikas pasniedzējs”.  Pabeidza skaņas režisoru kursus. Ir vēl divas augstākās izglītības:  IT tehnologi un muzikālā. Virtuozs aranžētājs, komponists, solfedžo pasniedzējs, improvizācijas mags, bērnu svētku, korporatīvu tusiņu, kāzu vadītājs. Bagāta pasniegšanas pieredze. Spēj atrast pieeju jebkuram skolniekam, tajā pašā laikā prasīgs un neatlaidīgs. Ja Jūs atnācāt mācīties, vērsieties tam uz visiem simts procentiem. Lai radītu, vajag būt atvērtam cilvēkam, pozitīvam, labam, jautram un dzīvespriecīgam, tad tu varēsi, pat lietus lāsē, izdzirdēt savas sirds melodiju, mīlestības un laimes melodiju! Tieši tas viņam palīdz būt tam, kas viņš ir. Studija ir radīta un atvērta visiem, kam dzied dvēsele, tiem, kas meklē sevi, kas grib, lai viņu redzēja un sadzirdēja! Nāciet un mēs palīdzēsim Jums izpaust sevi caur mūziku!

Viktorija Pimenova (Vokāls, bērnu mūzikas attīstība)

Viktorija vēl bērnībā nolēma saistīt savu dzīvi ar mūziku. Šim mērķim viņa iestājās mūzikas skolas klavierklasē, vokālā vēsture sākās ar akadēmiskokori. 13 gados Viktorija sāka apmeklēt populārā vokāla nodarbības, kur vienmēr no malas vēroja pedagoga darbu. Pabeidzot skolu un iestājoties Rīgas pedagoģijas akadēmijas populārā-džeza vokāla nodaļā, viņa stingri saprata, ka dzīvē grib nodarboties ar vokāla pasniegšanu un dalīties ar savām zināšanām ar saviem skolēniem. Latvijas un starptautisko konkursu laureāte, pārstāvējusi Latviju festivālā “Krievu dziesma” Maskavā 2010.gadā.

 

Valerijs Morozs (klasiskā ģitāra)

Mūzika pavadīja Valēriju no pašas agras bērnības. Viņa tēvs lieliski spēlēja harmoniku un akordeonu.  Tādēļ mūzikas skolu viņš pabeidza pēc akordeona klases.  Bet, kad 1981. gadā duetā ar partneri uzvarēja akordeona spēlētaju zonālajā konkursā, tad nolēma saistīt savu dzīvi ar mūziku.  Viņš stājas Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolā kora diriģēšanas nodaļā. Šeit viņa muzikālas zināšanas un iespējas butiski paplašinājās. Viņš apgūst klavierspēli un pūšaminstrumentu spēli(trompete, baritons, alts, trambons) un spēlē ne tikai pūtēju orķestrī, bet arī vokāli instrumentālajā grupā. Tur viņš veiksmīgi iepazīst sevi kā vokālists.  Bet par galveno viņa pieķeršanos un mīlestību kļūst klasiskā gītāra. Diemžēl, mazajās pilsētiņās tolaik nebija ģitārspēles apmācības klašu, tāpēc Valērijs patstāvīgi un rūpīgi apguva šo instrumentu.  Un beidzot, viņš satiek savu brīnišķīgo diplomētu pedagogu Aiju Tomass, ar lielisku Pēterburgas skolas izglītību. Viņa atklāja Valērijam visus šī burvīgā instrumenta meistarības smalkumus.  Un tagad Valērijs ar lielāku prieku un iedvesmu nodod šīs zināšanas saviem skolniekiem, tāpat kā viņš iemīlējušajiem klasisko ģitāru.  Valērija kā mūzikas pedagoga pedagoģiskais stāžs sākās 1987. gadā.  1994. gadā Valērijs veiksmīgi beidz Daugavpils muzikāli pedagoģisko universitāti.  Tikai pēdējo 6 gadu aktīvas pedagoģiskās darbības laikā pēc klasiskās ģitāras klases, caur Valērija rokām izgāja vairāk nekā 200 izglītojamo, kā pieaugušo, tā bērnu.  Inteliģents, izglītots, mierīgs, viņš atrod „atslēdziņu” jebkuram savam skolniekam, kurš īsti vēlas iepazīt tādu brīnišķīgo instrumentu, kā ģitāra.  Sapņiem jāpiepildās!

 

Tatjana Kalniņa (Administrātors, vijole)

Tatjana Kalniņa ar izcilību ir beigusi Maskavas valsts Mūzikas akadēmiju,profesores D. Kalaškovas vijoles klasi.Piedalījusies meistarklasēs Vācijā,Minhenē pie profesora G.Jasiņavska.
Tatjana Kalniņa ir bijusi mūziķe Maskavas Gnesenas kamerorķestrī A.Podgorņa vadība.
Maskavas Filharmoniskajā orķestrī J.Simonova vadība.
Liepājas simfoniskajā orķestrī I.Rešņa vadībā.
Piedalījusies programmās ar LNSO orķestri.
Tatjana Kalniņa var nostādīt rokas,kā iesācējiem,tā arī koriģēt un sagatavot  pieredzējušus mūziķus.
Var sagatavot audzēkņus iestājeksāmeniem skolai,koncertiem un konkursiem.
Vienmēr tiek uzklausītas audzēkņu vēlmes un ņemot vērā, iespējas tās tiek realizētas.
Strādā labākajās Krievijas vijoles skolas tradīcijas!

 Arina Urboniene (vokāls)

Dziedātājs nav tikai publiska uzstāšanās. Tas ir ļoti nopietns darbs ar savu “instrumentu” – balsi.  Pastāvīgas vokālās nodarbības un meistarklases apmeklēšana ir nepieciešama pat profesionāliem vokālistiem.Arina atceras sevi kā dziedošo solisti jau bērnudārzā, pēc tam skolas korī. Kopš 12 gadu vecuma viņa dziedāja vokālajā ansamblī “Festa” mūzikas skolotājas E. Sadlovskas vadībā. Piedalījās vokālajos konkursos “Dzintara zvaigzne”, “Zini mūsējos”, iegūstot pirmās vietas. 2007. gadā Arina absolvēja džeza skolu “RDKS” Jazz Vocal Performance school. Kopš 1999. gada aktīvi uzstājas un strādā dažādos muzikālos projektos. Žanri – Folk, Pop, R&B, Rock, Jazz. Balss uzstādīšanā īpaša uzmanība tiek pievērsta pareizai elpošanas tehnikai. Nodarbību laikā attīstās tīra intonācija, ritma izjūta, vokālā artikulācija, dikcija.  Stundās mēs atklāsim Jūsu balss iespējas, paplašināsim diapazonu, atlasīsim repertuāru un iemācīsimies strādāt ar mikrofonu. Īpaša vieta ir tādām vokālām tehnikām un paņēmieniem kā “vocal fry”, “twang”, “belting” u.c. Mūsu studijas ikmēneša atskaites koncerti un konkursu apmeklēšana palīdzēs Jums sajust sacensības garu un radošu atmosfēru. Skatuves pseidonīms- Svetel.

Jūlija Korjakovska (klavieres)

Kopš bērnības Jūlija sapņoja savu dzīvi saistīt ar mūziku un pedagoģiju. Pēc Liepājas Mūzikas koledžas
klavieru klases absolvēšanas viņa ieguva pedagoga un koncertmeistara pianista kvalifikāciju, strādāja
Arhangeļskas Estētiskās izglītības centrā ar slaveno Ziemeļu kori.
Pēc kāda laika Jūlija nolēma papildināt izglītību. Pēc Liepājas Universitātes Mūzikas un pedagoģijas
nodaļas absolvēšanas viņa apguva agrīnās muzikālās attīstības un mūzikas terapijas metodikas. Strādājot
Liepājas Mūzikas un mākslas centrā, viņa ieviesa runas attīstības metodiku, izmantojot muzikālas spēles
un vingrinājumus. Darbojas ar māmiņu un mazuļu grupām no 4 mēnešu vecuma.
Jūlijas pedagoģiskās darbības galvenais uzdevums ir jau no pirmās stundas skolēnu piesaistīt mūzikai,
nezaudēt interesi, stiprināt motivāciju.
Stunda ir saplānota tā, lai komponētu, mācītos, spēlētu un izbaudītu kopā pavadīto laiku. Tikai ar
pozitīvu attieksmi un individuālu pieeju var atrast iespējas un attīstīt talantus.

 

 

Olga Hodkeviča (vokāls)

Četru gadu vecumā Olgas gādīgā un tālejoši domājošā mamma viņu aizveda uz mūzikas skolu, kur Olgu uzņēma klavierspēles klasē.
Trīspadsmit gadu vecumā, paralēli mācībām Rīgas 65.vidusskolā, viņa ar izcilību pabeidza Rīgas Latgales priekšpilsētas mūzikas skolu skolotājas Ludmilas Karpukhinas vadībā. Jau kopš bērnības Oļai patika dziedāt, uzstāties skolas koncertos, teātra uzvedumos un skaitīt dzeju. Piecpadsmit gadu vecumā viņa iestājās Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas vokālās mūzikas klasē pie izcilās opermūzikas pedagoģes Margaritas Gruzdevas, ar kuru joprojām turpina sadarbību Latvijas Nacionālajā operā. Divdesmit gadu vecumā Olga iestājās Latvijas Mūzikas akadēmijā un tika uzņemta operas korī. Divdesmit četru gadu vecumā viņa debitēja uz operas skatuves ar solo partiju Poļinas lomā P. Čaikovska operā “Pīķa dāma”. Tālāk sekoja Suzuki, Fenēnas un Emīlijas lomas.

Divdesmit piecu gadu vecumā viņa dziedāja galveno – Šarlotes – lomu Ž. Masnē operā “Verters”, pēc kuras kļuva par Latvijas Nacionālās operas solisti. 5 gadus atpakaļ viņa pabeidza maģistratūras studijas vokālā pedagoga specialitātē. Pirms neilga laika viņa pabeidza savas balss pārveidi no mecosoprāna uz soprānu.

Olga turpina izglītoties un apgūst jaunu repertuāru. Viņa ir apmeklējusi vairākas meistarklases Austrijā un Itālijā. Viņai ir ievērojama pieredze darbā lielos kolektīvos, kā arī darbā ar bērniem un lieliskiem mūziķiem. Olgai ļoti patīk mācīties, un viņa labprāt dalās savās zināšanās ar visiem, kas to vēlas. Viņai patīk dažādi mūzikas žanri – no popmūzikas līdz operai. “Ja Jūs no sirds mīlat mūziku tāpat kā es, tad man ar Jums ir pa ceļam!” (O.J.)

Jeļizaveta Gridjuško (klavieres)

 

Jeļizaveta sāka apgūt klavierspēli no 8 gadu vecuma Jelgavas Mūzikas vidusskolā un šobrīd turpina profesionālā bakalaura grādu izpildītājmākslā  Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā(JVLMA). Piedalījās klavierspēles meistarklases pie Antoņinas Suhanovas, Konrad Maria Engel (Vācija), Graham Scott (Lielbritānija), Steven Glaser (ASV), Stefan Bojsten (Zviedrija). Jau no bērnības spēlē klavieru duetu kopā ar savu māsu Sofju un ir vairāku konkursu laureātes, no kuriem nozīmīgākie ir Starptauriskais konkurss Music without limits Druskininkos, Lietuvā – 2.vieta (2017), Starptautiskais klavierspēles audzēkņu klavieru duetu un kameransambļu
konkurss Liepajā – 3.vieta (2017), Starptautiskais kameransambļu konkurss Nova Musica Daugavpilī – 2.vieta (2015). No 2005. gada dzied bērnu un jauniešu korī “Zvoņnica”. Jeļizaveta vienmēr sapņoja pasniegt klaviersopēli un no 2018. gada strādā Jelgavas Mūzikas vidusskolā kā koncertmeistare un klavierspēles pedagoģe.

 

 

 

 

Sofja Gridjuško (klavieres, mūzikas teorija)

Kopš agrīnas bērnības Sofija sapņoja par to, ka kādreiz nodarbosies ar mūziku. Un, 8 gadu vecumā viņa iestājās Jelgavas mūzikas skolā, klavierspēles klasē. Sofija saprata, ka vēlas visu savu dzīvi saistīt ar mūziku un šobrīd apgūst bakalaura studija programmu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, mācoties klavierspēles nodaļā  jau trešajā kursā.  Kopā ar savu māsu Jeļizavetu spēlē klavierspēles duetā. Veiksmīgi piedalījās arī vairākos muzikālos konkursos. Piemēram: Starptautiskajā konkursā “Music without limits” Druskiņinkos, Lietuvā (2017. gads, iegūta 2 vieta), Starptautiskajā klavierspēles duetu un kamerorķestru ansambļu konkursā Liepājā (2017.gadā, iegūta 3 vieta), Starptautiskajā kamerorķestru ansambļu konkursā Nova Musica Daugavpilī (2015.gadā, iegūta 2 vieta). Kā arī ieguva 3 vietu radošajā kompozīcijas konkursā “Kas mēs bijām, būsim, esam” Alojā  (2016.gadā). Piedalījās šādu slavenu pianistu meistarklasēs: Konrad Maria Engel (Vācija), Graham Scott (Anglija), Steven Glaser (ASV), Stefan Bojsten (Zviedrija). Dzied bērnu-jauniešu korī “Zvoņņica”. Kopš 2015. gada strādāja par koncertmeistari bērnu-jauniešu centrā “Junda”. Kopš 2018. gada strādā par pasniedzēju un koncertmeistari Jelgavas mūzikas skolā. Ļoti patīk apmācīt bērnus klavierspēlei un atklāt viņiem burvīgo mūzikas pasauli. 

Share in
Komentāri no Feisbuka

1 комментарий к "Pasniedzēji"

Komentāri

* Jūsu ē-pasts netiks publicēts.
Jūs varat izmantot HTML tagus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>