Ņikita Košeļevs
(Ģitāra)
Sācis apgūt ģitāras spēli 1996. gadā ģitāristu studijā pie slavenā Latvijas ģitārista V.Geiko.
2004.gadā pabeidza bērnu mūzikas skolu „Kadanss”. 2009. gadā absolvējis Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju, kur iegūts profesionālais bakalaura grāds izglītībā un ģitārspēles skolotāja kvalifikācija. Studijas turpinājis Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmijā (EMTA), kur 2011. gadā ieguvis profesionālo maģistra grādu stīgu instrumentu spēlē – klasiskās ģitāras specializācijā.
Profesionālo meistarību pilnveidojis meistarklasēs pie Esteban Colucci, Remi Boucher, Arturo Tallini, Johan Fostier, Julius Kurauskas, Y.Costa u.c.
Ņ.Košeļevs koncertē gan solo, gan ar dažādiem kamersastāviem. No 2002. gada vada privātstundas ģītāras spēlē.
Piedalījies vairākos CD ierakstos. Aktīvi pilnveido arī savu pedagoģisko kompetenci, piedaloties dažādos tālākizglītības kursos.
Pedagoga darbu sācis 2002. gadā, pasniedzot ģitārspēli mūzikas skolā „Kadanss”, privātskolā ”Latreia” un Informācijas Sistēmu augstskolā (ISMA). Kopš 2006.gada strādāja par ģitārspēles pedagogu Jaunmārupes mūzikas un mākslas skolā un bija pirmais, kas dibinājis ģitāras spēles klasi Pardaugavas mūzikas un mākslas skolā. Kopš 2011. līdz 2015. gadam ir bijis Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijs mācībspēks.
Kopš 2006. līdz 2022. gadam strādāja par ģitāras spēles pedagogu Pāvula Jurjāna mūzikas skolā. No 2022. gada pasniedz ģitārspēli Rīgas 3.mūzikas skolā un spēlē Rīgas M.Čehova krievu dramas teātrī mūziķu sastāvā.
Vitālijs Korabeļņikovs
(Klavieres, Skaņu režija, Beatmaker)
Muzikālās studijas “ANIMA” dibinātājs un vadītājs.
Jurija Spigina pianistu džeza konkursa laureāts.
Mācījās Vācijā, Freisburgā Pedagoģiskā akadēmijā pēc klases – „Populāras un džeza mūzikas pasniedzējs”. Pabeidza skaņas režisoru kursus. Ir vēl divas augstākās izglītības: IT tehnologi un muzikālā. Virtuozs aranžētājs, komponists, solfedžo pasniedzējs, improvizācijas mags, bērnu svētku, korporatīvu tusiņu, kāzu vadītājs. Bagāta pasniegšanas pieredze. Spēj atrast pieeju jebkuram skolniekam, tajā pašā laikā prasīgs un neatlaidīgs. Ja Jūs atnācāt mācīties, vērsieties tam uz visiem simts procentiem. Lai radītu, vajag būt atvērtam cilvēkam, pozitīvam, labam, jautram un dzīvespriecīgam, tad tu varēsi, pat lietus lāsē, izdzirdēt savas sirds melodiju, mīlestības un laimes melodiju! Tieši tas viņam palīdz būt tam, kas viņš ir. Studija ir radīta un atvērta visiem, kam dzied dvēsele, tiem, kas meklē sevi, kas grib, lai viņu redzēja un sadzirdēja! Nāciet un mēs palīdzēsim Jums izpaust sevi caur mūziku!
Irina Mainert
Mūzika manā dzīvē ir kā svaigs gaiss, kas dāvā brīvību un lidojuma sajūtu.
Irina jau bērnu dārzā dziedāja solo koncertos.
Skolas laikā dziedāja korī un pie privātskolotāja apguva vokālu, kā arī klavierspēli. Pilnveidoja savas dziedāšanas prasmes arī pie pazīstamās Latvijas džeza dziedātājas Olgas Pīrāgs.
Irinas pirmā izglītība ir vācu, krievu un latviešu valodu tulks.
Šobrīd Irina mācās Maskavā, Mūsdienu Mākslas institūtā, džeza skatuves fakultātes 4.kursā, pie slavenā vokāla pedagoga Alekseja Kozlova.
Viņa ir vairāku Latvijas un starptautisko konkursu laureāte: «Baltic Transit», «Baltic Talents», piedalījās festivāla «Славянский Базар» atlasē. Uzstājas privātos pasākumos. Dzied populāru hītu kaverversijas, kā arī ir savu dziesmu autore un izpildītāja.
Kopš 2015.gada ir Rīgas pop-fanka grupas «THE BLASTER BITZ» soliste. Kolektīvs uzstājas koncertos Rīgas klubos, kā arī piedalās konkursos un festivālos.
Irinai ir mūsdienīga pieeja darbam, viņa iemācīs bērnam gan dziedāt, gan iedrošinās to, palīdzēs tam, kas vēlas iestāties mūzikas skolā. Savukārt, pieaugušajiem, iemācīs pareizi nodziedāt viņu mīļākās dziesmas.
Viņas pasniegšanas mērķi ir – ieinteresēt, izveidot brīvu, uz uzticību balstītu gaisotni , kas atraisītu personību, un veicinātu rezultatīvāku un pozitīvāku mācību procesu.
Ņem vērā katras balss īpatnības un katra audzēkņa vēlmes, atlasa interesantu un spējām atbilstošu repertuāru dažādos žanros.
Mācību nodarbībās:
- elpas nostādīšana,
- skatuves vokāla runas pozīcijas nostādīšana, darbs ar balss diapazonu.
- darbs ar dikciju un runas artikulāciju, ar mākslas tēliem.
- trigeru (muskuļu, psiholoģisko) likvidēšana.
- zināšanu paplašināšana par vokāla stiliem un paņēmieniem (džezs, blūzs, souls, fanks, R`n`В, rokenrols, roks, pops, hip-hops).
Irina uzsver: “Es nemācu, bet palīdzu atklāt un parādīt pasaulei to, kas katram piemīt!”.
Valerijs Morozs
Mūzika pavadīja Valēriju no pašas agras bērnības. Viņa tēvs lieliski spēlēja harmoniku un akordeonu. Tādēļ mūzikas skolu viņš pabeidza pēc akordeona klases. Bet, kad 1981. gadā duetā ar partneri uzvarēja akordeona spēlētaju zonālajā konkursā, tad nolēma saistīt savu dzīvi ar mūziku. Viņš stājas Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolā kora diriģēšanas nodaļā. Šeit viņa muzikālas zināšanas un iespējas butiski paplašinājās. Viņš apgūst klavierspēli un pūšaminstrumentu spēli(trompete, baritons, alts, trambons) un spēlē ne tikai pūtēju orķestrī, bet arī vokāli instrumentālajā grupā. Tur viņš veiksmīgi iepazīst sevi kā vokālists. Bet par galveno viņa pieķeršanos un mīlestību kļūst klasiskā gītāra. Diemžēl, mazajās pilsētiņās tolaik nebija ģitārspēles apmācības klašu, tāpēc Valērijs patstāvīgi un rūpīgi apguva šo instrumentu. Un beidzot, viņš satiek savu brīnišķīgo diplomētu pedagogu Aiju Tomass, ar lielisku Pēterburgas skolas izglītību. Viņa atklāja Valērijam visus šī burvīgā instrumenta meistarības smalkumus. Un tagad Valērijs ar lielāku prieku un iedvesmu nodod šīs zināšanas saviem skolniekiem, tāpat kā viņš iemīlējušajiem klasisko ģitāru. Valērija kā mūzikas pedagoga pedagoģiskais stāžs sākās 1987. gadā. 1994. gadā Valērijs veiksmīgi beidz Daugavpils muzikāli pedagoģisko universitāti. Tikai pēdējo 6 gadu aktīvas pedagoģiskās darbības laikā pēc klasiskās ģitāras klases, caur Valērija rokām izgāja vairāk nekā 200 izglītojamo, kā pieaugušo, tā bērnu. Inteliģents, izglītots, mierīgs, viņš atrod „atslēdziņu” jebkuram savam skolniekam, kurš īsti vēlas iepazīt tādu brīnišķīgo instrumentu, kā ģitāra. Sapņiem jāpiepildās!
Arina Urboniene
(vokāls)
Dziedātājs nav tikai publiska uzstāšanās. Tas ir ļoti nopietns darbs ar savu “instrumentu” – balsi. Pastāvīgas vokālās nodarbības un meistarklases apmeklēšana ir nepieciešama pat profesionāliem vokālistiem.Arina atceras sevi kā dziedošo solisti jau bērnudārzā, pēc tam skolas korī. Kopš 12 gadu vecuma viņa dziedāja vokālajā ansamblī “Festa” mūzikas skolotājas E. Sadlovskas vadībā. Piedalījās vokālajos konkursos “Dzintara zvaigzne”, “Zini mūsējos”, iegūstot pirmās vietas. 2007. gadā Arina absolvēja džeza skolu “RDKS” Jazz Vocal Performance school. Kopš 1999. gada aktīvi uzstājas un strādā dažādos muzikālos projektos. Žanri – Folk, Pop, R&B, Rock, Jazz. Balss uzstādīšanā īpaša uzmanība tiek pievērsta pareizai elpošanas tehnikai. Nodarbību laikā attīstās tīra intonācija, ritma izjūta, vokālā artikulācija, dikcija. Stundās mēs atklāsim Jūsu balss iespējas, paplašināsim diapazonu, atlasīsim repertuāru un iemācīsimies strādāt ar mikrofonu. Īpaša vieta ir tādām vokālām tehnikām un paņēmieniem kā “vocal fry”, “twang”, “belting” u.c. Mūsu studijas ikmēneša atskaites koncerti un konkursu apmeklēšana palīdzēs Jums sajust sacensības garu un radošu atmosfēru. Skatuves pseidonīms- Svetel.
Olga Hodkeviča
(vokāls)
Četru gadu vecumā Olgas gādīgā un tālejoši domājošā mamma viņu aizveda uz mūzikas skolu, kur Olgu uzņēma klavierspēles klasē.
Trīspadsmit gadu vecumā, paralēli mācībām Rīgas 65.vidusskolā, viņa ar izcilību pabeidza Rīgas Latgales priekšpilsētas mūzikas skolu skolotājas Ludmilas Karpukhinas vadībā. Jau kopš bērnības Oļai patika dziedāt, uzstāties skolas koncertos, teātra uzvedumos un skaitīt dzeju. Piecpadsmit gadu vecumā viņa iestājās Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas vokālās mūzikas klasē pie izcilās opermūzikas pedagoģes Margaritas Gruzdevas, ar kuru joprojām turpina sadarbību Latvijas Nacionālajā operā. Divdesmit gadu vecumā Olga iestājās Latvijas Mūzikas akadēmijā un tika uzņemta operas korī. Divdesmit četru gadu vecumā viņa debitēja uz operas skatuves ar solo partiju Poļinas lomā P. Čaikovska operā “Pīķa dāma”. Tālāk sekoja Suzuki, Fenēnas un Emīlijas lomas.
Divdesmit piecu gadu vecumā viņa dziedāja galveno – Šarlotes – lomu Ž. Masnē operā “Verters”, pēc kuras kļuva par Latvijas Nacionālās operas solisti. 5 gadus atpakaļ viņa pabeidza maģistratūras studijas vokālā pedagoga specialitātē. Pirms neilga laika viņa pabeidza savas balss pārveidi no mecosoprāna uz soprānu.
Olga turpina izglītoties un apgūst jaunu repertuāru. Viņa ir apmeklējusi vairākas meistarklases Austrijā un Itālijā. Viņai ir ievērojama pieredze darbā lielos kolektīvos, kā arī darbā ar bērniem un lieliskiem mūziķiem. Olgai ļoti patīk mācīties, un viņa labprāt dalās savās zināšanās ar visiem, kas to vēlas. Viņai patīk dažādi mūzikas žanri – no popmūzikas līdz operai. “Ja Jūs no sirds mīlat mūziku tāpat kā es, tad man ar Jums ir pa ceļam!” (O.J.)
Komentāri no Feisbuka
Komentāri