Ģitārspēle

Klasiskai ģitārai ir neilona stīgas, tāpēc skaņa ir daudz mīkstāka, maigāka un piemērota klasiskai mūzikai.
Ir akustiskā ģitāra ar tērauda stīgām, tāpēc skaņa ir apjomīga un spilgta. Uz akustiskās ģitāras  ideāli skanēs rokmūzika un tautas mūziku, grifs parasti ir plānāks nekā klasiskai, tas dod nepieciešamu vieglumu.

 

Mūzikas grupā instrumenti, piemēram, bass ģitāra var būt otrajā plānā, bet tieši šis instruments dod mūzikai nepieciešamo toni un stilu visā izpildījumā. Lielākā daļa klausītāju nezin, kāpēc šis instruments ir vajadzīga, bet bez bass ģitāras mūzika kļūst tukša un neinteresanta, tieši tāpēc šis instrumentu ir neatņemama mūzikas grupas sastāvdaļa. Ja Tu vēlies iemācīties spēlēt ģitāru, tad droši nāc pie mums!

Share in
Komentāri no Feisbuka

3 комментария к "Ģitārspēle"

 • Elīna

  December 1, 2020 (18:02) Atbilde

  Sveiki!
  Es vēlētos uzsākt ģitārspēles nodarbības (akustiskās ģitāras). Vai šobrīd notiek nodarbības? Ja jā, kāda ir pieejamība?

  Elīna

  • V.Korabeļņikovs

   December 14, 2020 (18:49) Atbilde

   Labdien. Vispār nodarbības notiek. Pieejamas darbadienās pēcpusdienā, precīzu laiku varam piedāvāt sazinoties ar pasniedzēju. Būtu labi, ja jūs aizpildītu pieteikumu

 • Ieva

  March 28, 2022 (15:22) Atbilde

  Sveiki! Interesē grupu nodarbības ģitārspēlē 8 gadi
  Sveiki. Pašlaik varam piedāvāt tikai individuālās nodarbības, ja būs grupa, tad varētu pievienot Jūs pēc tam arī grupai.
  Lūgums atsūtīt Vardu uzvārdu un tālr numuru uz mūsu e-pastu: studio@animagroup.lv

Komentāri

* Jūsu ē-pasts netiks publicēts.
Jūs varat izmantot HTML tagus un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>